Hakkımızda

Firmamız 2003 yılında merkezi Ankara Gölbaşı’nda memleketimizin değerli madenlerinden “Andezit Taşı” üretimi yapmak amacı ile faaliyete geçmiştir. Firmamız 10000 m2 arazi üzerinde 750 m2 fabrika binası, 130 m2 idari bina olmak üzere toplam 880 m2 kapalı alanda faaliyet göstermektedir. 2 adet 2 kolonlu este, 1 adet 4 kolonlu este SD Andezit blok taş kesme makinaları, 2 adet yan kesme profil makinası, 2 adet baş kesme ebatlama makinası, 1 adet mucarta makinası, 1 adet triminkebatlama makinası, 1 adet 2 kafalı ebatlama makinası, 5 tonluk iç vinç, 20 tonluk portal vinç, 1 adet forklift yükleme-indirme aracı, 2 adet 950 AS kamyonet, 1 adet ex 485 exsgavatör, 1 ad. Komatsu yükleyici iş makinası ile üretimimizi sürdürmekteyiz.               

Üretim yaptığımız ürünleri tanıtmak amacıyla Gölbaşı’nda bir Showroomumuz bulunmaktadır.               

Bugün doğal taşlar yapıların değişmez birer elemanları olmuştur. Bu malzemeler doğada bulundukları yerlerde hiçbir değer ifade etmemektedir. Ancak, işinin ehli olan kişiler bu malzemeleri işleyerek değer kazandırmaktadır.

Web sitemiz, firmamız ürünleri ve hizmetlerini tanıtım amacıyla oluşturulmuştur.

Bizimle irtibata geçmek için "İletişim" sayfamızdaki bilgilerden yararlanabilirsiniz.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak için “Sipariş Formu"nu, Dilek, istek ve önerileriniz için "İstek ve Önerileriniz" sayfamızdaki formu doldurmanız yeterli olacaktır. En kısa zamanda verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sizlere ulaşılacaktır.      

Firmamız değerli müşterilerine malzeme seçimi, projelendirme, montaj aşamalarında kaliteden ödün vermeyen personelimiz ile birlikte hizmet vermektedir.

Amacımız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak bu kaliteyi daima ileriye taşımaktır.

Firmamızı tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla…